Pashagaming Ödemelerde Belge İstiyor mu

Pashagaming sitesi ödeme yöntemleri konusunda gerekli her türlü açıklamayı, site ana sayfasında bulunan genel bilgiler bölümünde ve bu bölümün altında yer alan ödemeler başlığında yapmıştır. Bu açıklamaların içerisinde, pashagaming ödemelerde belge istiyor mu? Sorusunun da cevabı bulunmaktadır. Gerek görüldüğü takdirde, pashagaming sitesi tarafından belge isteme hakkının saklı tutulduğu net bir şekilde ifade  edilmektedir. Elbette gerek görülmesi halinde ifadesinin belli açılımları bulunacaktır.

Pashagaming Neden Ödemelerde Belge İstiyor?

Pashagaming sitesi yukarıda bahsedildiği gibi, ödemelerin yapılması konusunda belge talep etme hakkına sahiptir. Ancak bu işlemin gerçekleştirilmesi için, belirli şartların ortaya çıkması gerekecektir. Üyeler bir başka şahsın adına ait hesaplara para çekme talimatı veriyorlar ise, bu durumda mutlaka belge talebi gündeme gelecek ve hesabın gerçek üye adına kayıtlı olduğu ortaya çıkarılmaya çalışılacaktır. Üyeler hesap açtıktan, ilk defa para yatırdıktan sonra, para kazanmaları durumunda yani yatırdıkları parayı kullanıp para kazanmaları durumunda, para çekme talimatı verebilirler. Bu kapsamda ilk defa para çekme talimatının verilmesinde, yine kullanıcı adının doğrulanması ve hesapların doğrulanması açısından belge talebinin gündeme gelmesi söz konusu olabilecektir.

Pashagaming Ödemelerde Hangi Belgeleri İsteyebilir?

Gerek görülmesi durumunda, istenecek belgelerin arasında, kimlik belgesi bulunmaktadır, pasaport bulunmaktadır, ehliyet bulunmaktadır, resmi kurumlardan alınan onaylanmış ve geçerliliği kabul edilmiş kimlik benzeri bir belge bulunmaktadır. Ayrıca üye adına ve soyadına düzenlenmiş son 3 ay içerisinde alınmış adresin açık bir şekilde görüldüğü faturalar bulunmaktadır. Fatura anlayışının içerisinde, elektrik faturası, telefon ya da su faturası bulunabilir. Açılan hesapların doğrulanması kapsamında ise, ikametgah belgesinin de istenmesi söz konusu olabilecektir. Finansal işlemler konusunda ispat, kredi kartı ekstresi, banka dekontu, banka cüzdanı ya da benzeri özelliğe sahip bir belge olabilir.

Pashagaming Ödeme Belge Talepleri Nasıl Karşılanır?

Yukarıda belirtilen işlemler gerçekleşmiş ve pashagaming ödemelerde belge istiyor mu? Sorusunun karşılığı ortaya çıkmış ise, bu belgelerin sitenin müşteri hizmetleri bölümüne, elektronik posta üzerinden gönderilmesi gerekecektir. Bu durumda yani belge taleplerinin, ödeme için gerekecek belge taleplerinin karşılanması durumunda, kullanılacak elektronik posta adresi ise, [email protected]  adresi olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir